Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell Aerospace |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Applications | Board Mount |
| Pressure Type | Differential |
| Operating Pressure | 2PSI (13.79kPa) |
| Output Type | SPI |
| Output | 24 b |
| Accuracy | ±0.1% |
| Voltage – Supply | 4V ~ 12V |
| Port Size | Male – 0.26″ (6.71mm) Tube |
| Port Style | Barbless |
| Features | Temperature Compensated |
| Termination Style | Connector |
| Maximum Pressure | 6PSI (41.37kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | Module |
| Supplier Device Package | – |
| Base Product Number | IPT0002 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.