Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Series | D6F |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 3 m/s |
| Flow Sensor Type | Air |
| Voltage – Input | 3.15V ~ 9.45V |
| Port Size | 2mm x 3mm |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | Thermoplastic resin |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Base Product Number | D6F-V |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.