Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Eaton – Electronics Division |
| Series | SMF |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 120V |
| Voltage – Breakdown (Min) | 133V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 193V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 1A |
| Power – Peak Pulse | 200W |
| Power Line Protection | No |
| Applications | Telecom |
| Capacitance @ Frequency | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123F |
| Supplier Device Package | SOD-123FL |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.