Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Obsolete |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Memory Type | Volatile |
| Memory Format | DRAM |
| Technology | SDRAM – Mobile LPDDR5 |
| Memory Size | 32Gbit |
| Memory Organization | 1G x 32 |
| Memory Interface | Parallel |
| Clock Frequency | 3.2 GHz |
| Write Cycle Time – Word, Page | – |
| Voltage – Supply | 1.05V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | – |
| Package / Case | – |
| Supplier Device Package | – |
| Base Product Number | MT62F1G32 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.