Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | EEPROM |
| Technology | EEPROM |
| Memory Size | 1Kbit |
| Memory Organization | 64 x 16 |
| Memory Interface | Microwire |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Write Cycle Time – Word, Page | 2ms |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Base Product Number | 93C46 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.