Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Type | Latched Driver |
| Number of Outputs | 8 |
| Ratio – Input:Output | 1:8 |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | SPI |
| Voltage – Load | 45V (Max) |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 5.5V |
| Current – Output (Max) | 450mA |
| Rds On (Typ) | 1.5Ohm |
| Input Type | – |
| Features | – |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 20-SO |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Base Product Number | E-L9826 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.