Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Interface | Parallel |
| Technology | Bipolar |
| Step Resolution | – |
| Applications | DC Motors, General Purpose |
| Current – Output | 1.5A |
| Voltage – Supply | 6.4V ~ 7V |
| Voltage – Load | 12V, 24V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C (TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 10-DIP (0.300″, 7.62mm) |
| Supplier Device Package | 10-DIP-S |
| Base Product Number | LB1861 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.