Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Interface | Parallel |
| Technology | Bipolar |
| Step Resolution | – |
| Applications | Media Player |
| Current – Output | 1A |
| Voltage – Supply | 6.5V ~ 34V |
| Voltage – Load | 6.5V ~ 34V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | – |
| Package / Case | – |
| Supplier Device Package | – |
| Base Product Number | BD6920 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.