Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sanyo |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Interface | Parallel |
| Technology | BiCDMOS |
| Step Resolution | 1, 1/2, 1/4, 1/8 |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 1.5A |
| Voltage – Supply | 0V ~ 5.5V |
| Voltage – Load | 9V ~ 32V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 44-LSSOP (0.220″, 5.60mm Width) Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 44-SSOP |
| Base Product Number | LV8734 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.