Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Interface | LIN |
| Technology | IGBT |
| Step Resolution | 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 800mA, 1.1A |
| Voltage – Supply | 5.5V ~ 29V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 145°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 32-QFNW (5×5) |
| Base Product Number | NCV70628 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.