Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Interface | Serial |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | 1 |
| Applications | Printer |
| Current – Output | 2A |
| Voltage – Supply | 9V ~ 45V |
| Voltage – Load | 3.7V ~ 50V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | VQFN048V7070 |
| Base Product Number | BD64547 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.