Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | – |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Interface | Parallel |
| Technology | Bipolar |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 500mA |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 9V |
| Voltage – Load | 2.7V ~ 9V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 75°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-LSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 14-SSOP-B |
| Base Product Number | BA6846 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.