Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (8) |
| Interface | SPI |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 2A |
| Voltage – Supply | 3.15V ~ 5.25V |
| Voltage – Load | 5.5V ~ 28V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-LSSOP (0.154″, 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-SSOP-EP |
| Base Product Number | NCV7719 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.