Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Driver |
| Output Configuration | Pre-Driver – Half Bridge (3) |
| Interface | Logic |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 2A |
| Voltage – Supply | 10V ~ 28V |
| Voltage – Load | 10V ~ 28V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | VQFN040V6060 |
| Base Product Number | BD63005 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.