Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Interface | Parallel |
| Technology | – |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 1.8A |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 6V |
| Voltage – Load | 4V ~ 12V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-SOP (0.295″, 7.50mm Width) + 2 Heat Tabs |
| Supplier Device Package | 28-HSOP-M |
| Base Product Number | BA6868 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.