Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC, Voice Coil Motor |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (8) |
| Interface | Serial |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | >256 Microsteps |
| Applications | Camera |
| Current – Output | 500mA |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Voltage – Load | 2.7V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-VFBGA, CSPBGA |
| Supplier Device Package | VCSP85H2 |
| Base Product Number | BU24020 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.