Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Performance Motion Devices, Inc. |
| Series | Magellan® |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC), Brushed DC, PMSM, Servo, Stepper |
| Function | Controller – Commutation, Direction Management |
| Output Configuration | High Side, Low Side |
| Interface | CAN, RS-232, RS-485, SPI |
| Technology | CMOS |
| Step Resolution | 1 ~ 1/256 |
| Applications | Automation Control, General Purpose, Industrial, Medical, Servo |
| Current – Output | 4mA |
| Voltage – Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Supplier Device Package | 100-TQFP (14×14) |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.