Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Allegro MicroSystems |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | – |
| Function | Controller – Commutation, Direction Management |
| Output Configuration | Pre-Driver – Half Bridge (4) |
| Interface | Logic |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | 1, 1/2, 1/4, 1/16 |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | – |
| Voltage – Supply | 3V ~ 5.5V |
| Voltage – Load | 12V ~ 50V |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 38-TFSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 38-TSSOP |
| Base Product Number | A4989 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.