Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Carling Technologies |
| Series | LMR |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Joystick, 3 – Axis |
| Actuator Type | Joystick |
| Switch Function | 2-Way Rotational |
| Functions, Extra | – |
| Output | – |
| Voltage – Supply | – |
| Current Rating (Amps) | 5A (DC) |
| Voltage Rating – DC | 28 V |
| Contact Material | – |
| Contact Finish | – |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Termination Style | Wire Leads |
| Operating Temperature | – |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular – 44.04mm x 22.02mm |
| Ingress Protection | – |
| Features | – |
| Mechanical Life | – |
| Electrical Life | – |
| Operating Force | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.