Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TT Electronics/Optek Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 1000VDC |
| Current Transfer Ratio (Min) | 200% @ 2mA |
| Current Transfer Ratio (Max) | – |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | – |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20µs, 20µs |
| Input Type | DC |
| Output Type | Transistor with Base |
| Voltage – Output (Max) | 45V |
| Current – Output / Channel | – |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.5V (Max) |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 40 mA |
| Vce Saturation (Max) | 300mV |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package | 6-LCC (6.22×4.32) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.