Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHLP-2525CZ-A1 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 2.2 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 8 A |
| Current – Saturation (Isat) | 14A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 20mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 38MHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.270″ L x 0.255″ W (6.86mm x 6.47mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.118″ (3.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.