Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Walsin Technology Corporation |
| Series | SN |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | – |
| Inductance | 39 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 370 mA |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.15Ohm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | – |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.130″ L x 0.118″ W (3.30mm x 3.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.094″ (2.40mm) |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.