Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Walsin Technology Corporation |
| Series | SS |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | – |
| Inductance | 56 µH |
| Tolerance | ±30% |
| Current Rating (Amps) | 580 mA |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 305mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency – Test | 10 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.224″ L x 0.224″ W (5.70mm x 5.70mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.118″ (3.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.