Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Würth Elektronik |
| Series | WE-LQS |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 10 mH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 130 mA |
| Current – Saturation (Isat) | 200mA |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 22.8Ohm |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 411kHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | 8065 |
| Size / Dimension | 0.315″ L x 0.315″ W (8.00mm x 8.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.256″ (6.50mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.