Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | CODACA |
| Series | CPER3231 |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 68 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 28 A |
| Current – Saturation (Isat) | 27A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 9.2mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | Round Wire, Fe-Si Low Core Loss |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | Vertical, 4 PC Pin |
| Size / Dimension | 1.291″ L x 1.220″ W (32.80mm x 31.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 1.161″ (29.50mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.