Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHLE-4040DD-5A |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | – |
| Inductance | 22 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 4.1 A |
| Current – Saturation (Isat) | 6.4A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 75.44mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.426″ L x 0.426″ W (10.82mm x 10.82mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.169″ (4.30mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.