Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Coilcraft |
| Series | 0302CS |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | Ceramic |
| Inductance | 34 nH |
| Tolerance | ±5% |
| Current Rating (Amps) | 310 mA |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 530mOhm Max |
| Q @ Freq | 55 @ 900MHz |
| Frequency – Self Resonant | 4.45GHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 250 MHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.034″ L x 0.021″ W (0.86mm x 0.53mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.018″ (0.45mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.