Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHLP-6767GZ-01 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Type | Molded |
| Material – Core | – |
| Inductance | 3.3 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 28 A |
| Current – Saturation (Isat) | 54A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 3.88mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.675″ L x 0.675″ W (17.15mm x 17.15mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.276″ (7.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.