Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IFSC-2020DE-01 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 10 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 2.5 A |
| Current – Saturation (Isat) | 3A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 47mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 12MHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 2424 (6060 Metric) |
| Supplier Device Package | 2424 |
| Size / Dimension | 0.236″ L x 0.236″ W (6.00mm x 6.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.177″ (4.50mm) |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.