Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | IHTH-1125KZ-5A |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | – |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 4.7 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 50 A |
| Current – Saturation (Isat) | 52A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.82mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | 11.36MHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 1.125″ Dia (28.58mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.433″ (11.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.