Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | SLVU |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Last Time Buy |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 8 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 2.8V |
| Voltage – Breakdown (Min) | – |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 15V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 24A (8/20µs) |
| Power – Peak Pulse | 600W |
| Power Line Protection | No |
| Applications | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | SLVU2.8 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.