Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Function | Unipolar Switch |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | South Pole |
| Sensing Range | 23.5mT Trip, 8.4mT Release |
| Test Condition | 25°C |
| Voltage – Supply | 3V ~ 32V |
| Current – Supply (Max) | 2.5mA |
| Current – Output (Max) | 25mA |
| Output Type | Open Drain |
| Features | Temperature Compensated |
| Operating Temperature | -40°C ~ 170°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | PG-SOT23-3-15 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Base Product Number | TLE49641 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.