Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | ifm efector, inc. |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Function | Special Purpose |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | South Pole |
| Sensing Range | 2.8mT |
| Test Condition | – |
| Voltage – Supply | 10V ~ 30V |
| Current – Supply (Max) | 10mA |
| Current – Output (Max) | 100mA |
| Output Type | PNP-NO |
| Features | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Supplier Device Package | – |
| Package / Case | Module |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.