Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Infineon Technologies |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Part Status | Active |
| Type | Hall Effect |
| Output Type | Analog Voltage |
| Actuator Material | Magnet |
| Termination Style | – |
| Frequency | 10 kHz |
| Voltage – Supply | 4V ~ 16V |
| Must Operate | 120mT |
| Must Release | -120mT |
| Operating Temperature | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| Package / Case | 4-SIP, SSO-4-1 |
| Base Product Number | TLE49595 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.