Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | MULTIDIMENSION |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Technology | Magnetoresistive |
| Axis | Single |
| Output Type | Wheatstone Bridge |
| Sensing Range | ±0.1mT |
| Voltage – Supply | 1.8V ~ 12V |
| Current – Supply (Max) | – |
| Current – Output (Max) | – |
| Resolution | – |
| Bandwidth | 5MHz |
| Operating Temperature | -50°C ~ 150°C |
| Features | – |
| Supplier Device Package | 16-DFN (5×6) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-WDFN Exposed Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.