Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Infineon Technologies |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Last Time Buy |
| Technology | Magnetoresistive |
| Axis | Single |
| Output Type | Analog Voltage, Wheatstone Bridge |
| Sensing Range | ±5mT |
| Voltage – Supply | 1V ~ 5.5V |
| Current – Supply (Max) | – |
| Current – Output (Max) | – |
| Resolution | – |
| Bandwidth | 5kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Features | – |
| Supplier Device Package | 6-WLCSP (1.27×0.93) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-UFBGA, WLCSP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.