Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Series | PAL™ 293 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Fuse Type | Automotive |
| Current Rating (Amps) | 60 A |
| Voltage Rating – DC | 32 V |
| Response Time | Slow Blow |
| Package / Case | Auto Link |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | – |
| Approval Agency | – |
| Operating Temperature | – |
| Color | Yellow |
| Size / Dimension | 0.906″ L x 0.646″ W x 1.205″ H (23.00mm x 16.40mm x 30.60mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.