Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Applications | LVDS |
| Input | LVDS |
| Output | LVDS |
| Data Rate (Max) | 400Mbps |
| Number of Channels | 1 |
| Delay Time | 2.0ns |
| Signal Conditioning | – |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Current – Supply | 10mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Supplier Device Package | SC-70-6 |
| Base Product Number | MAX9180 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.