Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | CANbus |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | Full |
| Receiver Hysteresis | 150 mV |
| Data Rate | 400kbps |
| Voltage – Supply | 4V ~ 60V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 10-MSOP-EP |
| Base Product Number | LT3960 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.