Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 3/3 |
| Duplex | Half |
| Receiver Hysteresis | 40 mV |
| Data Rate | 30Mbps |
| Voltage – Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SSOP (0.209″, 5.30mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Base Product Number | 65LBC170 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.