Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | NXP USA Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Protocol | RS232, RS485 |
| Function | Controller |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Standards | – |
| Voltage – Supply | 2.5V, 3.3V |
| Current – Supply | 6mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-HVQFN (4×4) |
| Base Product Number | SC16IS750 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.