Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPDT – NO/NC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 2.8Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 100mOhm (Typ) |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 44V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 175ns, 180ns |
| -3db Bandwidth | 40MHz |
| Charge Injection | -16pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 34pF, 48pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 5nA (Max) |
| Crosstalk | -106dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 8-WSON (3×2) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.