Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | 4PST – NO |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 5.5Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 700mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 44V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 22V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 205ns, 300ns |
| -3db Bandwidth | 51MHz |
| Charge Injection | -5pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 15pF, 67pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | -85dB @ 100kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.