Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 8Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 300mOhm (Typ) |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 4V ~ 12V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 20µs |
| -3db Bandwidth | 340MHz |
| Charge Injection | -25pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 10pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 15µA |
| Crosstalk | -42dB @ 10MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Supplier Device Package | SC-70-6 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.