Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol XMA |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Attenuation Value | 0dB |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |
| Power (Watts) | 2W |
| Impedance | 50 Ohms |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
ATTENUATOR, SMA-M/F, 18GHZ, 2W,
Fiyat:$175,91
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol XMA |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Attenuation Value | 0dB |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |
| Power (Watts) | 2W |
| Impedance | 50 Ohms |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.