Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Laird-Signal Integrity Products |
| Series | CM |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 2 |
| Impedance @ Frequency | 160 Ohms @ 100 MHz |
| Current Rating (Max) | 82A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 0.15mOhm |
| Voltage Rating – DC | – |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 155°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866″ L x 0.630″ W (22.00mm x 16.00mm) |
| Height (Max) | 0.650″ (16.50mm) |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.