Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity Schaffner |
| Series | RT |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance @ Frequency | 5 mH @ 100 kHz |
| Current Rating (Max) | 12A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 14mOhm (Typ) |
| Voltage Rating – DC | 425V |
| Voltage Rating – AC | 300V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.969″ L x 1.260″ W (50.00mm x 32.00mm) |
| Height (Max) | 2.047″ (52.00mm) |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Base Product Number | RT8522 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.