Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 2A |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 2 A |
| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 400 V |
| Capacitance @ Vr, F | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-128 |
| Supplier Device Package | PMDTM |
| Operating Temperature – Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | RR2LAM4 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.