Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Innodisk USA Corporation |
| Series | 3TE6 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | CFexpress |
| Memory Size | 128GB |
| Speed | – |
| Technology | TLC |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
MEMORY CARD CFEXPRESS 128GB TLC
Fiyat:$91,12
4 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Innodisk USA Corporation |
| Series | 3TE6 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Memory Type | CFexpress |
| Memory Size | 128GB |
| Speed | – |
| Technology | TLC |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.