Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Lexar Enterprise |
| Series | R |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Obsolete |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 8GB |
| Technology | FLASH – NAND |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
MEM CARD MICROSD 8GB FLASH NAND
Fiyat:$11,49
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Lexar Enterprise |
| Series | R |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Obsolete |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 8GB |
| Technology | FLASH – NAND |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.